Obavijest korisnicima stipendije Općine Ključ

Općinski načelnik Nedžad Zukanović obavještava aplikante na Javni poziv za dodjelu stipendija studentima akademske 2021/2022. godine da su završene aktivnosti u procesu dodjele stipendija.

Potpisivanje ugovora sa korisnicima stipendije biće organizovano 29. aprila 2022. godine (petak) u 11,30 sati u Sali Općinskog vijeća općine Ključ.

Korisnici stipendije su obavezni ponijeti kopiju tekućeg računa otvorenog kod jedne od poslovnih banaka i jedan lični identifikacioni dokument (lična karta ili pasoš).

Ključ, 27.4.2022. godine                                                               OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof.