Ulaganje u obrazovanje je ulaganje u budućnost

Danas je u Sali općinskog vijeća općine Ključ, Načelnik općine Nedžad Zukanović potpisao ugovore sa korisnicima općinske stipendije koji su aplicirali i ispunili potrebne uslove Javnog poziva za dodjelu stipendija za akademsku 2021/2022. godinu.

Kako je istakao Općinski načelnik „Naš najveći neprijatelj je neznanje, a naš uspjeh na ovom svijetu je u dobrom i korisnom obrazovanju.

Odgovornost vlasti na svim nivoima u našoj zemlji jeste da osiguraju našoj djeci obrazovanje u skladu sa najvišim svjetskim standardima cjeloživotnog učenja.

Općina Ključ se trudi, da u skladu sa svojim mogućnostima, osigura poticajno okruženje i mogućnosti za ostvarenje punih potencijala“.

Na kraju im je poželio uspjeh u daljem školovanju i da se sretni penju stepenicama uspjeha.