Asfaltirana ulica Kulina Bana, u toku asfaltiranje u Malim Rejzovićima

posted in: Dijaspora | 0

U mjesnoj zajednici Ključ dovršeno je asfaltiranje Ulice Kulina bana na dionici ispod Doma zdravlja. Podsjećamo da je ulica Kulina Bana finansirana iz sredstava GSM licence posredstvom Kantonalne direkcije za ceste. Asfaltirano je ukupno 200 metara ceste a vrijednost radova iznosila je 25.000 KM. Radove na asfaltiranju vršila je firma Divel doo. Od trenutno aktuelnih infrastrukturnih radova kažimo da su u naselju Mali Rejzovići započeli radovi na sanaciji lokalnog puta. U ovom naselju bit će asfaltirano 300 metara ceste a radove financira Direkcija cesta USK-a u iznosu od 20.000 KM uz učešće mještana.

Na dionici puta M-15 Banjica-Sokolovo zbog odrona i klizišta, od strane firme Sanny Boy privremeno je obustavljen saobraćaj za sva motorna vozila radi sanacije puta. Saobraćaj je obustavljen od mosta na rijeci Banjici prema Sokolovu gdje je postavljena saobraćajna signalizacija.

Prilog: Radio Ključ