Uz novi izgled igrališta sve je spremno za početak 16. malonogometnog memorijalnog turnira “Izet Avdić”

posted in: Arhiva, Dijaspora | 0

Igralište (2)

Nakon prošlogodišnje rekonstrukcije odnosno postavljanja spurtana na malo školsko igralište, ove godine tačnije prije nekoliko dana su postavljene i stolice na tribine. Ovaj projekt je vodila Općina Ključ uz veliku podršku naše dijaspore odnosno “Prijatelja Ključa” iz Švicarske i Emsuda Ljutića Cobre koji je pomogao da se nabave ove stolice i iste poslao u Ključ kako bi se jedna lijepa slika našeg grada prenijela širom svijeta.

Imajući u vidu da se već šesnaestu godinu zaredom održava memorijalni malonogometni turnir “Izet Avdić” s ponosom možemo istaći da se prvi put održava u pravom sportskom ambijentu kako za igrače, tako i za posjetitelje.

Stoga, dragi Ključani, gosti i prijatelji pozivamo VAS da prisustvujete otvaranju ovog velikog turnira u subotu 15.7.2017. godine u večernjim satima.

Igralište (6) Igralište (5) Igralište (3) Igralište (4) Igralište (10) Igralište (9)