KLJUČ: Izgradnja i rekonstrukcija 13 stambenih objekata po sistemu ” ključ u ruke”

Jutros je u Ključu u zgradi općine Ključ potpisan tripartitni ugovor između općinskog načelnika općine Ključ, Nedžada Zukanovića  i odabranih korisnika u projektu rekonstrukcije stambenih objekata DPSZ, pod projekat BiH4 kojeg provode Ministarstvo za ljuska prava i izbjeglice BiH Sarajevo i Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izjeglica Sarajevo.

Ovim projektom je predviđena rekonstrukcija 13 stambenih objekata korisnika sa područja općine Ključ. Učešće u ovom projektu, odnosno aplicirati za isti su mogle sve kategorije i sva tri konstitutivna naroda. Početak rekonstrukcije ili izgradnje novih objekata predviđena je na proljeće 2019. godine.