Ispraćaj radnog kolege Hamdije Dučanovića u zasluženu penziju

posted in: Arhiva | 0

Početkom 2019. godine Jedinstveni općinski organ uprave Općine Ključ ispratio je još jednog svog radnog kolegu u zasluženu penziju. Naš Hamdija Dučanović je bio dugogodišnji radnik Općine Ključ te je kako i zaslužuje ispraćen u penziju u društvu svojih radnih kolega i kolegica. Hamdija je obavljao funkciju šefa službe za podršku upravi, a bio je i v.d. sekretar Općinskog vijeća. Sindikat zaposlenika Općine Ključ i prijatelji su uz prigodne poklone i čestitku poželjeli Hamdiji dug i sretan život u penzionerskim danima. Nama svima će nedostajati njegov šaljivi duh, ali i neizmjerna posvećenost radu i izvršavanju datih mu zadataka.

Dragi Hamdija uživaj nam dugo u zasluženoj penziji i želimo ti sretne  penzionerske dane.

Kolektiv zaposlenika Općine Ključ!