JAVNI POZIV za učešće u Programu obilježavanja Dana općine Ključ 15.09.2020. godine

posted in: Arhiva, Javni pozivi | 0

Općina Ključ objavljuje Javni poziv za učešće u Programu obilježavanja Dana općine Ključ za 2020. godinu.

Pozivaju se javna preduzeća i ustanove, sportski klubovi, nevladine organizacije, privredni subjekti i svi zainteresovani da daju prijedloge svojih aktivnosti kojim bi se uključili u kreiranje Programa obilježavanja Dana općine Ključ kako bi taj datum obilježili na način kako on to i zaslužuje.

Prijedlog treba da sadrži kratak sadržaj  aktivnosti, lokaciju, vrijeme održavanja, broj učesnika, kontakt osobu (telefon ili e-mail adresu) i planirane izvore finansiranja manifestacije.

Molimo Vas da Vaš prijedlog i način obilježavanja prilagodite trenutnoj epidemiološkoj situaciji.

Svi zainteresovani svoje prijedloge za učešće u Programu mogu dostaviti do  01.09.2020. godine na adresu: Općina Ključ, Branilaca BiH 78, sa naznakom „Za učešće u Programu obilježavanja Dana općine Ključ 2020“, ili na e-mail adresu: drustvene.djelatnosti.kljuc@gmail.com

Svi pristigli prijedlozi u navedenom roku biće razmatrani od strane Organizacionog odbora za obilježavanje Dana općine Ključ sa ciljem utvrđivanja konačnog Programa obilježavanja Dana općine Ključ za 2020. godinu.

                 OPĆINSKI NAČELNIK

  Nedžad Zukanović , prof. s.r.