Zahvala biračima

Poštovane Ključanke i Ključani,

U svoje lično ime i u ime OO SDP Ključ zahvaljujem svim biračima koji su izašli na izbore, a osobito onima koji su ukazali povjerenje kandidatima OO SDP Ključ.

Hvala svim našim članovima, simpatizerima i volonterima koji su u kampanji uložili ogroman trud i angažman.

Drago mi je da su glasači prepoznali naš dosadašnji rad, kao i aktivnosti koje smo najavili za naredni period.

Vaše ukazano povjerenje predstavlja obavezu, čast i motivaciju u postizanju dugoročnih razvojnih ciljeva koje smo već započeli u proteklom mandatu, ali i onih koji su ispred nas.

Čestitam i protivkandidatima na korektnoj izbornoj kampanji. Ja sam i njihov Načelnik.

Napredak i razvoj svih dijelova općine Ključ moji su prioriteti.  Baš zato, sa svojim timom nastavljam sa dovršavanjem svih započetih projekata, ali i sa realizacijom novih, kako bi naša općina  bila mjesto ugodnijeg i boljeg života.

Hvala Vam!

Nastavljamo sa karakterom!