EMITOVANA DECEMBARSKA EMISIJA ZA DIJASPORU

posted in: Nekategorisano | 0

Gost decembarske Emisije za dijasporu je bio gospodin Amir Medić, sekretar Sportskog saveza općine Ključ.

Gospodin Medić nas je podsjetio da je Sportski savez općine Ključ sportska institucija koja je registrovana kod Ministarstva pravde USK-a još 17.06.1996.  godine kao nevladina organizacija u skladu sa Zakonom o udruženjima i fondacijama.

Glavne aktivnosti Sportskog saveza jesu da podržava sport od školskog do vrhunskog natjecanja, a osnovni cilj je ostvarenje javnih potreba u interesu općine Ključ iz oblasti sporta, a što se finansira  iz Budžeta općine Ključ.

U organizaciji Sportskog  saveza djeluju 22 udruženja koje finansira Općina Ključ sa 90.000 KM na godišnjem nivou i  Sportski savez USK-a sa 48.400 KM.

Rezultati koje su naši sportisti do sada postigli više su nego impresivni.

Više informacija možete saznati u tonskom zapisu emisije.

U drugom dijelu emisije slijedio je pregled najznačajnijih dešavanja u općini Ključ u mjesecu novembru.

Emisija je emitovana 24. decembra u 13:00 h i 19:00 h, a biće reemitovana 28. decembra u 12:00 h.

Istu mozete poslusati na sljedecem linku https://youtu.be/qPmGTeKHoE8