Obavijest stipendistima Općine Ključ

Općinski načelnik Nedžad Zukanović obavještava studente da su završene aktivnosti u procesu dodjele stipendija  studentima za školsku 2020/2021 godinu.

Potpisivanje ugovora sa studentima biće organizovano, 11. oktobra 2021. godine (ponedjeljak) u 09, 00 sati u sali Općinskog vijeća općine Ključ. Spisak stipendista se nalazi u dokumentu ispod

Studenti su obavezni ponijeti kopiju tekućeg računa otvorenog kod jedne od poslovnih banaka i jedan lični identifikacioni dokument (lična karta ili putna isprava/ pasoš).

Ključ, 7.10.2021. godine                                                               OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof.