Posjeta konzula Republike Hrvatske općini Ključ

posted in: Arhiva | 0

Općina Ključ je danas ugostila konzula Republike Hrvatske u Bosni i Hercegovini, gospodina Zorana Piličića i konzul savjetnika gospodina Antu Franjića. Općinski načelnik, Nedžad Zukanović goste je upoznao sa trenutnim stanjem u općini Ključ i svakodnevnom životu Ključana. Također, razgovarano je o dobrim međuljudskim odnosima ovdje u Ključu između svih naroda koji su živjeli ovdje i koji redovno posjećuju svoj Ključ i svoja ognjišta.

Načelnik Zukanović je gospodina konzula Piličića upoznao i sa dosadašnjim aktivnostima na kulturnom polju između Republike Hrvatske posebno gradova Šibenika, Zadra i Općine Medulin sa Ključem te o bliskoj povezanosti ovih dugogodišnjih prijateljstava.

Današnjoj posjeti u Ključu prisustvovao je i župnik Davor Klečina koji je uz načelnika Nedžada Zukanovića potvrdio spremnost Općine Ključ u pripremi projekata za župu Ključ, tačnije u adaptaciji Župne kuće u Ključu, koja je u prvoj fazi rekonstrukcije.

Ova posjeta dokazuje spremnost i jednih i drugih za bolje unaprijeđenje kvalitete življenja svih građana.