Obavještenje o ostvarivanju kantonalnih novčanih podsticaja

posted in: Arhiva | 0
Iz Službe za finansije, trezor i privredu Općine Ključ upućena je informacija za sve građane, prevashodno poljoprivredne proizvođače, o donesenim kantonalnim propisima za realizaciju novčanih poticaja u primarnoj poljoprivrednoj proizvodnji za 2014.godinu, a to su: 1.  ODLUKA O VRSTI, OSNOVNIM KRITERIJIMA I NAČINU OSTVARIVANJA NOVČANIH PODRŠKI U PRIMARNOJ POLJOPRIVREDNOJ PROIZVODNJI IZ BUDŽETA UNSKO-SANSKOG KANTONA ZA 2014.GODINU 2.  UPUTSTVO ZA OSTVARIVANJE KANTONALNIH NOVČANIH PODRŠKI U PRIMARNOJ POLJOPRIVREDNOJ PROIZVODNJI ZA 2014.GODINU, doneseno pod brojem broj:08-24-6222-2/14 od 08.07.2014.godine. (Odluka i Uputstvo stupaju na snagu danom donošenja, a objavit će se u službenom glasilu Kantona). Odluku o vrsti, osnovnim kriterijima i načinu ostvarivanja novčanih podrški možete preuzeti OVDJE  , a Uputsvo za ostvarivanje podsticaja možete preuzeti OVDJE .