Zvanično potpisan kupoprodajni ugovor o kupovini DI Sanica

posted in: Dijaspora | 0

Danas je u Ključu potpisan kupoprodajni ugovor o kupovini DI Sanica. Kao fima kćer JP Unsko-sanske šume  Sanica će ponovo otvoriti radna mjesta. Današnjem činu potpisivanja ugovora u motelu na Laništu prisustvovali su Općinski načelnik Nedžad Zukanović,  delagacije vlade USK-a predvođena premijerom Lipovačom, menadžment JP USK šume ,setečajni upravitelj iz uloge kupca, ovlašteni notar, bivši uposlenici preduzeća i povjerioci.
 
 
 

Fadil Šehić, izvršni direktor za oblast šumarstva je tom prilikom istakao da  je cilj da se u DI Sanica stvore sve pretpstavke da se proces proizvodnje vrati na onaj nivo koji je prije bio u Preduzeću pa čak i bolje.Posebno sretan je bio načelnik Ključa Zukanović koji je kazao da je ovo najljepši poklon Ključanima koji  upravo obilježavaju dane Općine.

Prilog: Radio Ključ