Asfaltirana jedna dionica lokalnog puta Ključ-Humići

posted in: Dijaspora | 0

Općinski načelnik Nedžad Zukanović ulaže maksimalne napore kako bi obezbjedio sredstava za sanaciju i uređenje pristupnog puta MZ Humići koji je trenutno u jako lošem stanju. Općina Ključ obezbjedila je projektno-tehničku dokumentaciju za ovaj izuzetno važan infrastrukturni projekata , te se u skladu sa mogućnostima obezbjeđuju sredstva za izvođenje radova u fazama.  Projektom je obuhvaćeno da se radi sanacija i proširenje ovog puta u dužini od 1316 m. U srijedu je završena jedna faza radova na asfaltiranju ovog lokalnog puta  u dužini od 250 metara čija je vrijednost iznosila 50.000 KM. Ovaj projekat je jedan od prioritetnih općinskih projekata pa se nastavak radova očekuje već u narednoj godini.