Općina Ključ objavila Javni poziv za dodjelu 12 plastenika

posted in: Arhiva | 0

Na osnovu člana 40. Statuta Općine Ključ („Službeni glasnik Općine Ključ“, broj: 3/11) i potpisanog Sporazuma na implementaciji projekta “Razvoj plasteničke proizvodnje pokretanjem međuopćinske saradnje općina V.Kladuša, S.Most i Ključ“, broj: 02-24-890/15 od 13.05.2015. godine, Općinski načelnik Općine Ključ raspisuje  Javni poziv za dodjelu 12 plastenika površine 150m2 sa sistemom za navodnjavanje iz udruženih sredstava – granta Općine Ključ i sredstava UNDP-a u sklopu projekta „Razvoj plasteničke proizvodnje pokretanjem međuopćinske saradnje općina V.Kladuša, S.Most i Ključ“
Predmet Javnog poziva je dodjela plastenika površine 150 m2  u cilju povećanja kapaciteta i održivosti plasteničke proizvodnje institucionalnim suradnjom općina Velika Kladuša, Sanski Most i Ključ

Pravo podnošenja prijava za dodjelu plastenika površine 150 m2 imaju svi poljoprivredni proizvođači (fizička lica) koji imaju  prebivalište na području Općine Ključ i koji poljoprivrednu proizvodnju ostvaruju na prostoru Općine Ključ.
Kompletan tekst Javnog poziva možete pogledati OVDJE, a obrazac za prijavu i potrebne izjave možete  preuzeti OVDJE
Rok za prijavu je 19.06.2015.godine.