Porodica Ćatić: Od tolike dobrote i humanosti, suze je nemoguće zadržati!

Nakon nemilog događaja koji je zadesio moju porodicu i mene, požara koji je u ovim hladnim danima moju porodicu ostavio bez krova nad glavom, želio bih se zahvaliti svima Vama koji su na bilo koji način, kako fizički i materijalno, tako i moralno, pomogli u ovim teškim trenucima.

Posebno hvala ide Općini Ključ i Općinskom načelniku prof. Zukanović Nedžadu koji je zajedno sa velikim brojem privrednika općine Ključ, te mnogim humanim  ljudima, Ključanima ali i šire, krenuo u sanaciju šteta od požara i akciju da moja porodica u rekordnom roku dobije krov nad glavom. Zahvaljujem se mojim komšijama i prijateljima, rodbini i ljudima koje nisam do tad ni poznavao. Mislio sam da se zahvalim svakom po imenu i prezimenu, da spomenem naziv svake firme i privrednog društva koje je na bilo koji način pomoglo, ali kada sam pogledao svesku u kojoj sam sve uredno zapisivao, to je bilo nemoguće jer bi se ovaj tekst čitao satima. Od tolike dobrote i humanosti, suze je nemoguće zadržati. Da se zahvalim svima Vama nemoguće je i sigurno bi nekog zaboravio, a moja porodica i ja ćemo se znati zahvaliti na drugi način. Na kraju, želim istaći ono što me je dirnulo poslije nemilog događaja, a to je odlučnost, dobrota i jedinstvo svih naših građana bez obzira na kojem dijelu Zemlje se nalazili, kojem narodu, vjeri ili političkoj partiji pripadali. Iako je pred nama ostalo jos puno posla što se tiče unutrašnje sanacije kuće,stolarije i ostalih potreba htio bih istaći da  ovakve situacije trebaju biti primjer svima ostalim da samo zajedništvom svi problemi mogu biti riješeni.

Još jednom iskreno i od srca HVALA VAM !!!

Porodica Ćatić

Zahvaljujući dobrim ljudima kuća ove porodice je dobila novi krov

(media-kljuc)