Obavijest poljoprivrednim proizvođačima o izmjenama odluke o ostvarivanju federalnih novčanih podršku za 2016.godinu

posted in: Arhiva | 0

Vlada Federacije Bosne i Hercegovine je dana 10.12.2015.godine donijela Odluku o izmjenama i dopunama Odluke o usvajanju Programa utroška sredstava sa kriterijama raspodjele sredstava „Subvencija privatnim preduzećima i preduzetnicima – Poticaj za poljoprivredu“, utvrđenih Budžetom Federacije Bosne i Hercegovine za 2015.godinu

 
Federalnom ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva („Službene novine Federacije BiH“, broj 95/15). Služba za razvoj, privredu i zajedničke poslove Općine Ključ skreće pažnju svim poljoprivrednim proizvođačima na odredbe člana 1. ove Odluke u kojem se navodi sljedeće : "Klijent koji je registrovan kao fizičko lice ( izuzev poljoprivrednog obrta) godišnje može ostvariti maksimalnu novčanu podršku do 6.000,00 KM po modelu poticaja proizvodnje ( primjena istog će započeti u Programu za 2016.godinu). "

 

Odluka se može preuzeti  OVDJE.