Obavijest o održavanju javne rasprave na Odluku o izgradnji, održavanju , upravljanju, korištenju i zaštiti mjesnih vodovoda

posted in: Arhiva | 0

Obavještajaju se građani općine Ključ da je u toku provođenje javne rasprave o Odluci o izgradnji, održavanju, upravljanju, korištenju i zaštiti mjesnih vodovoda, javnih bunara i javnih česmi. Odluku o izgradnji, održavanju, upravljanju i zaštiti mjesnih vodovoda, javnih bunara i javnih česmi može se pogledati  na Oglasnoj ploči općine Ključ, ulaz u šalter sali uz mogućnost evidentiranja pismenih primjedbi u posebnu knjigu evidencije o javnim raspravama i u prostorijama   mjesnih  zajednica  Ključ i Sanica.  

Tekst Odluke možete pogledati OVDJE

Primjedbe i sugestije mogu se dostaviti i u pisanoj formi Službi za prostorno uređenje, stambeno-komunalne i imovinsko-pravne poslove,  najkasnije do 09.04.2016.godine, i mail adresu: sl.prostorno@gmail.com a Centralna javna rasprava po nacrtima odluka  bit će održana dana 18.05.2016. godine u 11 sati, u Sali Općinskog vijeća općine Ključ.