Čestitka povodom Međunarodnog praznika rada

posted in: Arhiva | 0

Povodom Međunarodnog praznika rada, 1. maja, u ime općine Ključ i u svoje lično ime svim građanima upućujem najiskrenije čestitke. Želim da ovaj praznik provedete u vedrom raspoloženju u krugu porodice i prijatelja. Također, želim vam mnogo uspjeha u životu i radu uz obavezu da svi zajedno gradimo bolji Ključ u kojem će svaki pojedinac imati jednake mogućnosti da dostojno živi od svog poštenog i predanog rada.

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof. 

Svim građanima općine Ključ iskrene čestitke povodom 1. maja, Međunarodnog praznika rada, upućuju vijećnici na čelu sa predsjedavajućim Općinskog vijeća Crnalić Ademom.

Uvjeren sam da ćemo marljivim radom i znanjem prevazići postojeće teškoće i povećati broj zaposlenih, te da će svaki naredni 1. maj biti bolji od prethodnog.

PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA

Adem Crnalić