Pionirke Ključa prvo mjesto u kantonalnoj odbojkaškoj ligi

posted in: Arhiva | 0

Odigrano je zadnje kolo kantonalne odbojkaške lige za pionirke i seniorke gdje su odbojkašice Ključa ostvarile sljedeće rezultate:

Pionirke su pobjedom od 2:0 obezbijedile prvo mjesto dok su naše seniorke izgubile rezultatom 0:3 i ovim porazom zauzele drugo mjesto u kantonalnoj odbojkaškoj ligi za seniorke.

U pionirskoj konkurenciji poredak je sljedeći:

Ključ

Bosanski Petrovac

Bužim

U kategoriji seniorki prvo mjesto je pripalo odbojkašicama Bihaća, drugo Ključa, a treće Bužima. U petak je održano i Kantonalno prvenstvo u stonom tenisu za osnovne škole, a Ključ je prvak kantona u stonom tenisu ekipno i pojedinačno. Topalović Haris zauzeo je prvo mjesto, a Šehić Tarik drugo, dok je kod djevojčica prvo mjesto osvojila Husić Erna, a Silajdžić Amna četvrto mjesto.