OBAVIJEST ZA POLJOPRIVREDNE PROIZVOĐAČE

O B A V I J E S T

Služba za razvoj, privredu i zajedničke poslove općine Ključ obavještava poljoprivredne proizvođače jagodičastog voća – malina da će firma ETQAN d.o.o. Sanski Most dana 08.05.2018.godine (utorak) u 1500 sati u sali Općinskog vijeća općine Ključ održati edukaciju na temu:

„Uzgoj i zaštita malina“ – predavač Danijel Egić, dipl.ing.poljoprivrede – vanjski stručni   saradnik ETQAN-a d.o.o. Sanski Most, predsjednik udruženja „Kozarska malina“

Nakon održanog predavanja svi zainteresovani poljoprivredni proizvođači malina mogu izvršiti potpisivanje ugovora o okupu malina za 2018.godinu.

Molimo sve poljoprivredne proizvođače da usklade svoje obaveze i neizostavno prisustvuju edukaciji.

Ključ, 04.05.2018.godine                                 Služba za razvoj, privredu i zajedničke poslove