Sretan 1. mart – Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine

posted in: Arhiva, Dijaspora | 0

Povodom 1. marta – Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine svim gradjanima Bosne i Hercegovine, nasim kljucanima u zemlji i inostranstvu  u svoje ime i u ime uposlenika u Jedinstvenom općinskom organu uprave  upućujem iskrene čestitke.

Na referendumu održanom 29. februara i 1. marta 1992. godine većina građana Bosne i Hercegovine izjasnila se za nezavisnu i suverenu Bosnu i Hercegovinu, državu ravnopravnih naroda i građana koji u njoj žive, čime je otvoren put proglašenju nezavisnosti i međunarodnom priznanju suvereniteta naše domovine.

Ovaj izuzetno važan dan u novijoj povijesti Bosne i Hercegovine, obavezuje nas da damo svoj puni doprinos u daljem razvoju, jačanju i izgradnji naše države, na dobrobit svih njenih građana.

Sretan  1. mart – Dan nezavisnosti

Čestitkama se pridružuju i vijećnici  na čelu sa predsjedavajućim Općinskog vijeća općine Ključ Crnolić  Ademom