Čestitka povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine

posted in: Arhiva | 0

Povodom predstojećeg Dana državnosti Bosne i Hercegovine, u ime Jedinstvenog općinskog organa uprave Općine Ključ, upućujemo iskrene čestitke svim građanima Bosne i Hercegovine u zemlji i inostranstvu, sa željom i nadom da ćemo zajedničkim zalaganjem, radom, međusobnim razumijevanjem i tolerancijom doprinijeti izgradnji ljepše i svjetlije budućnosti.

Principi ZAVNOBIH-a kojima je naglašeno da Bosna i Hercegovina pripada svakom njenom građaninu i da su tolerancija i zajednički život jedini ispravan put za sve, danas su nam potrebniji nego ikada do sada. U duhu tih misli, svojim sugrađanima i sugrađankama i svim Bosancima i Hercegovcima, upućujem srdačnu čestitku povodom 25. novembra – Dana državnosti Bosne i Hercegovine.

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović