Čestitka povodom Dana Armije R Bosne i Hercegovine

posted in: Arhiva | 0

Svim pripadnicima Oružanih snaga Bosne i Hercegovine, porodicama šehida i palih boraca, ratnim vojnim invalidima, demobilisanim borcima i veteranima Armije Republike Bosne i Hercegovine čestitamo 15. april – Dan Armije Republike Bosne I Hercegovine.

Ovo je Dan kada su pripadnici naše Armije odlučili odbraniti svoje i naše domove, narod i državu, dan koji će pamtiti svi građani Bosne i Hercegovine koji vole i poštuju BiH jedinstvenu i cjelovitu – onakvu za kakvu su se borili svi pripadnici Armije R BiH.

Posebnu zahvalnost i obavezu osjećamo prema onima koji nisu više sa nama, neka im je rahmet i pokoj duši.

Sa željom da budućnost provedemo u miru, sreći i blagostanju u zajedničkoj domovini Bosni Hercegovini još jedanput upućujemo iskrene čestitke povodom 15. aprila Dana formiranja Armije R BiH!

Predsjedavajući Općinskog vijeća                                     Općinski načelnik

Adem Crnalić                                                                 Nedžad Zukanović, prof.