Dan žalosti na području USK-a u petak, 29.01.2021.

posted in: Arhiva | 0

Povodom tragične nesreće u kojoj su život izgubila trojica mladića iz Cazina, Vlada Unsko-sanskog kantona je donijela Odluku o proglašenju Dana žalosti na području Unsko-sanskog kantona, u petak 29.01.2021. kada će biti džennaza trojici mladića.

Odluku možete pogledati ispod:

Zbog tragedije koja se desila na području Cazina, gdje su trojica mladića Armin Čajić, Tarik Pandžić i Tarik Muhamedagić, tragično izgubili živote, načelnik općine Ključ, gospodin Nedžad Zukanović upućuje iskreno saučešće porodicama poginulih. U ovim teškim trenucima iskušenja za sve nas, a posebno za porodice nastradalih, Molim Svevišnjeg Allaha da ih nagradi džennetom, da porodicama podari puno sabura i snage u ovim teškim trenucima njihovim porodicama, ali i svim građanima Unsko-sanskog kantona koji žale za prelijepom mladošću koja je naglo prekinuta.

El Fatiha dragi naši ljuti Krajišnici, da Vas Allah nagradi najljepšim mjestom u džennetu!