Otvor manifestacije “Dani dijaspore 2021”

posted in: Arhiva | 0

Sinoć je u Ključu otvorena manifestacija „Dani dijaspore 2021“ . Manifestaciju je, u ime odbora za obilježavanje „Dana dijaspore“ otvorio Amir Hadžić. Na samom početku zahvalio se svim učesnicima i organizatorima programa obilježavanja, pružaocima usluga na sajamskim kućicama, a posebnu zahvalnost je izrazio sponzorima, općinskom načelniku Nedžadu Zukanoviću i Premijeru USK-a Mustafi Ružniću. Namjera organizatora jeste da se obogati, prije svega kulturno-zabavni program naše općine, posebno u vrijeme najvećeg prisustva naših sugrađana.

Ovom prilikom pozivamo sugrađane da u što većem broju prisustvuju svim događajima  predviđenim programom obilježavanja manifestacije, a kao nagrada svima nama jeste osmijeh i radost naših najmlađih, ali i zadovoljstvo svih ostalih.

Želimo lijep provod svim ključanima i gostima tokom trajanja „Dana dijaspore 2021“.