Poziv za dostavljanje prijedloga za podsticaj poljoprivrednoj proizvodnji

Općinsko vijeće Općine Ključ je usvojilo Budžet za 2022.godinu u kome je predviđen iznos od 100.000 KM kao novčana podrška-podsticaj poljoprivredi na području Općine Ključ.

Služba za privredu,finansije i civilnu zaštitu poziva građane, poljoprivredne proizvođače, Udruženja proizvođača , pravna lica i druge zainteresirane  da svoje pisane prijedloge, sugestije na Program utroška sredstva za 2022. godine mogu dostaviti lično  u šalter salu Općine Ključ ili na e-mail poljosluzba@gmail.com do 25.01.2022.godine.

Ovaj poziv biće objavljen na zvaničnoj stranici Općine i na oglasnim pločama .

JH/JH

PO OVLAŠTENJU OPĆINSKOG NAČELNIKA