Čestitka načelnika Zukanovića povodom Međunarodnog dana mladih

posted in: Arhiva | 0

Načelnik općine Ključ, Nedžad Zukanović, svim mladim osobama čestita Međunarodni dan mladih. Nalazimo se u izazovnom trenutku, kao i ostatak svijeta i svjesni smo činjenice da je današnja situacija u svijetu donijela velike promjene u vaš svakodnevni život. Svjesni smo činjenice da našu državu Bosnu i Hercegovinu, ali i našu općinu napušta ili je napustio veliki broj mladih ljudi. Općina Ključ i načelnik Zukanović imaju sluha za potrebe mladih koji žive ovdje, ali i potrebe mladih koji žive izvan BiH te uz dobru komunikaciju sa istima nastoji doprinijeti kvalitetnoj komunikaciji i unaprijeđenju svakodnevne kvalitete života.

Međunarodni dan mladih obilježava se svake godine 12. avgusta. Generalna skupština Ujedinjenih naroda 1999. godine donijela je Rezoluciju o proglašenju Međunarodnog dana mladih.

Sretan Vam Međunarodni dan mladih uz želju da svojim znanjem doprinesete vašem boljem sutra, jer upravo VAS krase znanje, vještine i sposobnosti!