Načelnik Zukanović posjetio Ponjir povodom Dana Roma

posted in: Arhiva | 0

dav

Povodom Dana Roma 8. aprila, načelnik općine Ključ Nedžad Zukanović je sa svojim saradnicima i sekretarom mjesne zajednice  posjetio naselje Ponjir u MZ Velagići i tom prilikom uručio poklon pakete za djecu uzrasta do 12 godina. Bila je ovo prilika da načelnik Zukanović porazgovara sa prisutnim sugrađanima o svakodnevnom životu te o potrebama ove populacije. Bitno je istaći da su ključki Romi veoma integrisani u naše lokalno društvo, da žive i privređuju lokalnoj zajednici svojim radom. Načelnik Zukanović je uputio iskrene čestitke svojim sugrađanima i poželio im dug i sretan život. Podjeli paketića su se naravno kao i svake godine posebno obradovali najmlađi stanovnici naselja Ponjir.

dav

dav

dav

dav

dav