Čestitka povodom 15. aprila Dana Armije R BiH

posted in: Arhiva | 0

images_Dan_armije_25

 

Povodom 15. aprila Dana Armije R BiH, 26. godišnjice od osnivanja, u ime organa uprave Općine Ključ i u svoje lično ime svim pripadnicima Armije R BiH upućujem iskrene čestitke. Ovo je Dan kada su pripadnici naše armije odlučili odbraniti svoje i naše domove, narod i državu, dan koji će zajedno proslaviti svi građani Bosne i hercegovine koji vole i poštuju BiH jedinstvenu i cjelovitu – onakvu za kakvu su se borili svi pripadnici Armije R BiH.

Posebnu zahvalnost i obavezu osjećamo prema onima koji nisu više sa nama, oni koji su dali ono najviše što su imali – svoje živote. Upućujem izraze suosjećanja svim članovima porodica šehida i poginulih boraca.

Sa željom da budućnost provedemo u miru, sreći i blagostanju u zajedničkoj domovini Bosni i Hercegovini još jedanput upućujem iskrene čestitke povodom 15. aprila Dana Armije Republike Bosne i Hercegovine!

 

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof.

Čestitkama se pridružuju i općinski vijećnici Općine Ključ sa predsjedavajućim općinskog vijeća Crnalić Ademom.