JAVNI POZIV za učešće u programu obilježavanja Dana općine Ključ 15.09.2018. godine

posted in: Arhiva, Obavijesti | 0

Općina Ključ objavljuje Javni poziv za učešće u programu obilježavanja Dana općine Ključ za 2018.godinu – 15.SEPTEMBAR

Pozivaju se javne ustanove, sportski klubovi, nevladine organizacije, privredni subjekti i svi zainteresovani da daju svoje prijedloge za određene aktivnosti i manifestacije i na taj način se aktivno uključe u kreiranju prijedloga Programa obilježavanja Dana općine Ključ kako bi obilježili Dan općine na način kako to naša općina zaslužuje.

Planirane aktivnosti trajale bi od  10.09.2018. god – 15.09.2018. god.na cijeloj teritoriji općine Ključ.

Prijedlog treba da sadrži kratak sadržaj  aktivnosti, lokaciju, vrijeme održavanja, broj učesnika, kontakt osobu (telefon ili e- mail adresu) i planirane izvore finansiranja manifestacije.

Svi zainteresovani svoje prijedloge za učešće u programu mogu dostaviti do  10.08.2018.god. na adresu Općina Ključ sa naznakom „Za učešće u programu obilježavanja Dana općine Ključ 2018“ ili na e-mail adresu: drustvene.djelatnosti.kljuc@gmail.com

Svi pristigli prijedlozi u navedenom roku bit će razmatrani od strane Organizacionog odbora za obilježavanje Dana općine Ključ s ciljem utvrđivanja konačnog Programa obilježavanja.

OPĆINSKI NAČELNIK

Nedžad Zukanović, prof.