Iz Budžeta općine Ključ isplaćena sredstva za troškove školovanja studenata

posted in: Arhiva | 0

U Budžetu općine Ključ u svrhu pomoći studentima za troškove školovanja predviđeno je 25.000,00 KM, a pomoć su dobila 52 studenta visokoškolskih ustanova koji su aplicirali i ispunili kriterije za akademsku 2018/2019. godinu.

Visina jednokratne novčane pomoći kao i prethodnih godina, utvrdila se na način što se iznos budžetskih sredstava planiran za tu namjenu podijelio sa brojem studenata koji su prošli konkursnu proceduru,

Isplata jednokratne pomoći za školovanje u iznosu od 480,00 KM isplaćena je direktno na žiro račun studenata.

Načelnik općine Ključ Nedžad Zukanović, svim studentima općine Ključ poželio je puno sreće i sticanje novih znanja tokom studiranja te je izrazio zadovoljstvo rezultatima koje ostvaruju naši studenti.