U toku provođenje javne rasprave na Nacrt 3 Odluke

posted in: Arhiva | 0
Obavještavaju se građani općine Ključ da je u toku provođenje javne rasprave na Nacrt tri Odluke i to:Nacrt Odluke o odvodnji i prečišćavanju otpadnih voda, Nacrt Odluke o snabdijevanju pitkom vodom i Nacrt Odluke o sakupljanju i tretiranju komunalnog otpada.
 
Tekst Nacrta  Odluke možete pogledati  na web stranici općine Ključ u sekciji Dokumenti i na Oglasnoj ploči općine Ključ-ulaz u šalter sali uz mogućnost evidentiranja pismenih primjedbi u posebnu knjigu evidencije o javnim raspravama,  i u prostorijama svih  mjesnih zajednica općine Ključ.
Primjedbe i sugestije mogu se dostaviti i u pisanoj formi Službi za prostorno uređenje, stambeno-komunalne i imovinsko-pravne poslove,  najkasnije do 10.08.2013.godine, a Centralna javna rasprava po nacrtima odluka  bit će održana dana 15.08.2013.godine u 11 sati, u Sali Općinskog vijeća općine Ključ.