Načelnik Nedžad Zukanović primio učesnike Međunarodnog turnira u Italiji

posted in: Arhiva | 0

Općinski načelnik općine Ključ Nedžad Zukanović juče je  primio članove mladih selekcija NK Ključa koji su učestvovali na Međunarodnom turniru u Italijanskom gradu Roveretu gdje su pokazali izuzetne vještine i znanja te kao jedini predstavnik naše zemlje donijeli medalje i pehare.Pored mladih ključkih ambasadora prijemu su prisustvovali treneri Ismet Ljutić i Smajo Šabić te sportski direktor NK „Ključa“ Amer Hajdarević.

Općinski načelnik je čestitao selekcijama na velikom uspjehu, izuzetnim rezultatima i dostojanstvenom predstavljanju naše općine u Italiji. Naime kadetska i U11 selekcija osvarile su izuzetne rezultate i svaka od njih osvojila je treće mjesto.Tokom prijema načelnik Zukanović je obećao kupiti 20 trenerki za kategorije U11 i U13 kako bi sve selekcije NK Ključa imale trenerke.

Prilog: Radio Ključ