Održana Općinska smotra sposobnost, znanja, stvaralaštva i sporta učenika osnovnih škola

U Domu kulture u Ključu u srijedu je održana završna Smotra sposobnosti, znanja, stvaralaštva i sporta učenika osnovnih škola s područja naše općine a koja je bila revijalnog karaktera. U programu su nastupila djeca iz vrtića “Ljiljan” a potom su se publici predstavile sve tri osnovne škole sa zanimljivim tačkama i uz zanimljivu koreografiju i cjelokupnu izvedbu. Našu općinu na kantonalnoj smotri predstavljaće ove godine Osnovna škola Ključ. Ovom prilikom dodijeljne su i pohvale učenicima od petog do devetog razreda za ostvarene reultate i uspjehe kako na općinskim tako i na kantonalnim i federalnim takmičenjima iz svih predmeta i sportskih aktivnosti.