Čestitka povodom Međunarodnog dana volontera

posted in: Arhiva | 0

Poštovanim volonterima, volonterkama i organizatorima volontiranja – društvenim institucijama, udruženjima i pojedincima koji su svoju snagu prepoznali u otvaranju svojih vrata volonterima/kama, čestitamo 5.decembar Međunarodni dan volontera. Cilj obilježavanja ovoga dana je da se sve aktivnosti volontera/ki i njihov dobrovoljni rad učine vidljivim na lokalnom, državnom i međunarodnom nivou. 

Broj volontera u Općina Ključ se povećava iz godine u godinu, a posebno je to izraženo u 2014.godini kada je na području općine Ključ bilo proglašeno stanje elementarne nepogode usljed majskih poplava. 

Mnogi volonteri svojim volonterskim radom svakodnevno doprinose boljem stanju u našoj lokalnoj zajednici , te im se na ovaj dan zbog toga zahvaljujemo.
 
OPĆINSKI NAČELNIK
Nedžad Zukanović, prof.
 
PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
Adem Crnalić s.r.