Okončan postupak odabira izvođača radova za zimsko održavanje puteva na području Ključa

Javna ustanova Općinski fond za stambeno komunalnu djelatnost i infrastrukturu okončala je postupak za odabir najpovoljnijeg ponuđača za zimsko održavanje lokalnih puteva na području općine Ključ. Prema ponudama pristiglim na raspisani javni poziv na poslovima zimskog održavanja angažovane su tri firme. Tako je za održavanje grada i MZ Velečevo-Dubočani angažovano javno preduzeće Rad, u mjesnim zajednicama Humići, Zgon-Crljeni i Velagići za održavanje cesta u zimskim uslovima zadužen je ŠIM Komerc dok je u Mjesnim zajendicama Krasulje- Kamičak, Sanica, Donja Sanica i Biljani poslove na održavanju cesta dobila firma Divel.

Prilog: Radio Ključ