Predavanje i edukacija iz oblasti voćarstva

posted in: Arhiva | 0

Služba za finansije trezor i privredu općine Ključ obavještava poljoprivredne proizvođače- voćare i ostale građane da u saradnji sa Poljoprivrednim zavodom USK-a  organizuje stručna predavanja i edukaciju  iz oblasti voćarstva i to: Dana  10.04.2015.godine (petak)  u Sali Općinskog vijeća općine Ključ sa početkom u 09,00 sati – Tema – Zasnivanje zasada malina i proljetni radovi u malinjaku.Dana 10.04.2015.godine (petak) u Ramićima na poljoprivrednom gazdinstvu Pajić Osmana sa početkom u 14,00 sati.

Tema   – Proljetni radovi u voćnjaku drvenastog voća i zimska rezidba voća – teoretsi i praktični dio. Molimo sve zainteresovane da prisustvuju prezentaciji.
Za sve dodatne informacije možete se obratiti u Službu za finansije, trezor i privredu općine Ključ, kancelarija broj 8, ili na broj telefona 037/661-100 lokal 109.