Poziv za legalizaciju nelegalno izgrađenih objekata

posted in: Arhiva | 0

Obavještavaju se građani sa područja općine Ključ kao i sva fizička i pravna lica  koji na području Općine Ključ imaju stambeni, poslovni , gospodarski, pomoćni,privredni ili infrastrukturni objekat bez  propisne investiciono tehničke dokumentacije  odnosno  oni koji još uvijek nisu podnijeli nadležnoj općinskoj Službi urbanizma zahtjev za legalizaciju nelegalno izgrađenih objekata , da to još uvijek mogu učiniti  najkasnije do 31.12.2016 godine.

 

Legalizacija bespravno izgrađenih objekata je prvenstveno u interesu sadašnjih vlasnika takvih objekata  a za sve dodatne informacije, upute i pojašnjenja u vezi legalizacije nelegalno izgrađenih objekata, isti se mogu obratiti Službi za prostorno uređenje Općine Ključ ( urbanizmu ).

 

 

Ključ, jula 2015                                                                                                  

Služba za prostorno uređenje, stambeno komunalne i movinsko pravne poslove