Čestitka povodom Kurban bajrama

U povodu velikog  islamskog praznika  Kurban Bajrama, u svoje  ime i u ime uposlenika Općine Ključ svim građanima Ključa  islamske vjeroispovijesti, upućujem najiskrenije čestitke uz želju da praznik Kurban Bajram proslave u duhu naše lijepe tradicije i običaja, u dobrom raspoloženju, dijeleći radost sa svojim najdražima, komšijama, rodbinom i prijateljima.

Neka nam  uzvišena radost Bajrama donese mir, suživot i toleranciju, a poruka  koju  sadrži obred klanja kurbana  neka osnaži naše ljudsko, rodbinsko i komšijsko poštovanje, pomaganje i razumijevanje, te da  nas predstojeći dani Kurban Bajrama ispune duhovnom srećom, ljubavlju i humanošću.
„Bajram Šerif Mubarek Olsun!“
OPĆINSKI NAČELNIK
Nedžad Zukanović, prof.

Svim građanima općine Ključ islamske vjeroispovjesti  u zemlji i inostranstvu u ime vijećnika Općinskog vijeća Ključ  i u svoje lično ime upućujem najsrdačnije čestitke povodom Kurban bajrama.Neka nam ovi bajramski praznici budu vrijeme mira, zbližavanja, milosti i međuljudske tolerancije , a najviše od svega, da budu provedeni u dobrom zdravlju, porodičnom zajedništvu i plemenitom darivanju.
BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!
PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
Adem Crnalić, s.r.