Obavijest Nacrt dvije Odluke iz domena komunalne djelatnosti – poziv za Javnu raspravu

posted in: Arhiva | 0

Obavještavaju se građani općine Ključ da je u toku provođenje javne rasprave na Nacrt dvije Odluke i to:Nacrt Odluke o upravljanju i održavanju objekata i uređaja javne urbane opreme i Nacrt Odluke o upravljanju i održavanju objekata i uređaja javne rasvjete.Primjedbe i sugestije mogu se dostaviti i u pisanoj formi Službi za prostorno uređenje, stambeno-komunalne i imovinsko-pravne poslove,  najkasnije do 12.11.2015.godine, 

i mail adresu: sl.prostorno@gmail.com a Centralna javna rasprava po nacrtima odluka  bit će održana dana 12.11.2015.godine u 11 sati, u Sali Općinskog vijeća općine Ključ. Nacrt  Odluka može se pogledati OVDJE ; OVDJE , na Oglasnoj ploči općine Ključ, ulaz u šalter sali uz mogućnost evidentiranja pismenih primjedbi u posebnu knjigu evidencije o javnim raspravama,  i u prostorijama   mjesne  zajednice  Ključ.