Javna rasprava na Nacrt upravljanja otpadom

posted in: Arhiva | 0

Obavještajaju se građani općine Ključ da je u toku provođenje javne rasprave na Nacrt Plana upravljanja otpadom 2015. – 2020. godina – općine Ključ.Primjedbe i sugestije mogu se dostaviti i u pisanoj formi Službi za prostorno uređenje, stambeno-komunalne i imovinsko-pravne poslove, najkasnije do 20.11.2015.godine i mail adresu: sl.prostorno@gmail.com.

 
 
 
Centralna javna rasprava po nacrtima odluka  bit će održana dana 17.11.2015. godine u 11 sati, u Sali Općinskog vijeća općine Ključ. Nacrt  Plana može se pogledati na Oglasnoj ploči općine Ključ, ulaz u šalter sali uz mogućnost evidentiranja pismenih primjedbi u posebnu knjigu evidencije o javnim raspravama,  i u prostorijama   mjesnih  zajednica  Ključ i Sanica, te OVDJE