Čestitka povodom Katoličkog božića

Povodom 25. decembra, Katoličkog božića, svim građanima općine Ključ katoličke vjeroispovijesti u ime Općine Ključ i u svoje lično ime upućujem najiskrenije čestitke.

Želim  da vam Božić donese sreću i napredak, da ovaj veliki blagdan provedete u dobrom zdravlju i raspoloženju u krugu svojih najbližih, te da radost ovog velikog blagdana podijelite sa susjedima, prijateljima i svim ljudima dobre volje.

Čestit Božić!

Općinski načelnik
Nedžad Zukanović, prof.

Povodom nastupajućih Božićnih blagdana svim građanima općine Ključ katoličke vjeroispovijesti u ime vijećnika Općinskog vijeća općine Ključ i u svoje lično ime upućujem najiskrenije čestitke sa željom da blagdane provedete u miru, sreći i zadovoljstvu, u krugu svojih porodica i svojih najbližih.
Čestit Božić!

Predsjedavajući Općinskog vijeća