Čestitke povodom Nove godine

posted in: Arhiva | 0

Povodom nastupajuće Nove 2016.godine u ime Općine Ključ i u svoje lično ime svim građanima općine Ključa upućujem najiskrenije čestitke, sa željom da Novu 2016.godinu dočekate u dobrom zdravlju i veselju, sa svojim porodicama i prijateljima. Istovremeno izražavam nadu da će naredna 2016. godina donijeti više prosperiteta, razumijevanja  i tolerancije, na sreću i zadovoljstvo svih građana Ključa kao i cijele Bosne i Hercegovine.

 
Neka Vam je Sretna i uspješna  Nova 2016. godina !
 
 
Općinski načelnik
Nedžad Zukanović , prof.
 
Povodom nastupajuće Nove 2016. godine, svim građanima Ključa u ime vijećnika Općinskog vijeća  i u svoje lično ime, upućujem čestitke za  novu 2016. godinu sa željom da naša ljudska prepoznatljivost  bude  zasnovana na  dobrim međuljudskim odnosima, uvažavanju i saradnji. Vjerujem  da će nastupajuća  godina biti bolja i uspješnija za sve građane u našem gradu  kao i za zemlju u cjelini. Neka vas posluži dobro zdravlje, prati porodična sreća i neka vam se u 2016. godini ispune ambicije i  sve želje, kako vaše, tako i vaših najmilijih!
 
 
Predsjedavajući  OV
Adem Crnalić, s.r.