Čestitka u povodu Pravoslavnog božića

posted in: Arhiva | 0

Povodom 7. januara, Pravoslavnog božića, svim sugrađanima pravoslavne vjeroispovijesti,  u ime Općine Ključ i u svoje lično ime upućujem najiskrenije čestitke.
Želim  da vam Božić donese sreću i napredak, da ovaj veliki paznik provedete u dobrom zdravlju i raspoloženju u krugu svojih najbližih, te da radost ovog velikog praznika podijelite sa susjedima, prijateljima i svim ljudima dobre volje.

 
SRETAN BOŽIĆ!
 
OPĆINSKI NAČELNIK
Nedžad Zukanović , prof.
 
Povodom 7. januara, Pravoslavnog božića svim građanima Općine Ključ pravoslavne vjeroispovijesti u ime vijećnika Općinskog vijeća općine Ključ i u svoje lično ime upućujem najiskrenije čestitke  sa željom da ovaj veliki praznik provete u miru, sreći i zadovoljstvu, u krugu svojih porodica i svojih najbližih.
 
SRETAN BOŽIĆ!
 
         
PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
 Adem Crnalić