Pozivnica na prezentaciju projekta “Lokalna partnerstva za zapošljavanje”

posted in: Arhiva | 0
Međunarodna organizacija rada (ILO) je u februaru 2016. godine započela provedbu novog trogodišnjeg projekta koji finansira EU "Lokalna partnerstva za zapošljavanje" čiji cilj je poticanje održivog,  partnerski orijentiranog aktivnog tržišta rada na lokalnom nivou.

 
Projekt je dio EU programa za lokalni razvoj i zapošljavanje, koji predstavlja nastavak pojedinih aktivnosti Programa za oporavak od poplava u oblasti ekonomskog oporavka u područjima pogođenim poplavama, a također će podržati lokalni ekonomski razvoj i lokalne nevladine organizacije. ILO poziva sve zainteresovane jedinice lokalne samouprave, privrednike, obrazovne institucije, zavode za zapošljavanje te nevladine organizacije u Bosni i Hercegovini, da prisustvuju prezentaciji projekta i na taj način saznaju koje su mogućnosti za konkurisanje za dobijanje pomenutih bespovratnih sredstava. Prezentacija će se održati u 12 gradova u Bosni i Hercegovini, u skladu sa rasporedom koji je u prilogu ove pozivnice. Pozivamo sve zainteresovane da prisustvuju prezentacijama koje im najviše lokacijski odgovaraju.
Više informacija možete pronaći OVDJE