Čestitka povodom 12. juna Dana policije Unsko-sanskog kantona

Povodom 12.juna Dana policije Unsko-sanskog kantona u svoje lično ime i u ime građana općine Ključ upućujem iskrene čestitke svim sadašnjim i bivšim pripadnicima Policijske stanice Ključ.

Profesionalizam i požrtvovanost koju iskazujete u svome poslu garant su sigurnosti i mira svih građana naše općine i na tome Vam čestitam i iskreno zahvaljujem.

U nadi da će te i u narednom periodu svoj posao raditi profesionalno i u službi građana, čestitam Vam Dan policije  uz želju da zajedničkim snagama stvorimo bolji ambijent za razvoj demokratskog i slobodnog društva.

Općinski načelnik općine Ključ

Nedžad Zukanović, prof.

Čestitkama se pridružuju vijećnici Općinskog vijeća Ključ na čelu sa Predsjedavajućim Općinskog vijeća Crnalić Ademom.