Općina Ključ – mjesto povoljnog poslovnog okruženja

posted in: Arhiva | 0

Radovi na rekonstrukciji, izgradnji i stavljanju u pogon kapaciteta tvornice namještaja na Zgonu od strane Grupacije Prevent BH su uveliko odmakli.

Jedinstveni općinski organ uprave općine Ključ stavio se punim kapacitetom na raspolaganje i servis zahtjevima koji dolaze od ovog investitora. Isti dan kad je predan pismeni zahtjev u kojem su bili zadovoljeni svi uslovi za dobijanje urbanističke saglasnosti, saglasnost je i dobijena.

Ovo je samo potvrda ranije datog obećanja od strane Općinskog načelnika Nedžada Zukanovića da općinska administracija ni u kom slučaju neće i ne smije biti kočnica investicijama na području naše općine, već naprotiv snažna podrška i vjetar u leđa svim onim koji žele investirati u Ključ kako bismo bili prepoznati kao mjesto poželjnog ulaganja, mjesto promocije privatnih biznisa i umrežavanja poslovnih aktivnosti domaćih i stranih ulagača.