ODRŽANA SVEČANA AKADEMIJA POVODOM 1. MARTA – DANA NEZAVISNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE

posted in: Arhiva | 0

U  Sali općinskog vijeća održana je svečana akademija u povodu Prvog marta, Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine. Svečanoj akademIji prisustvovali su predstavnici javnog i političkog života naše općine, te brojni građani. Prigodnim govorom prisutnima se obratio Općinski načelnik Nedžad Zukanović koji je prisutne podsjetio  o  značaju i teškoćama na putu nezavisnosti Bosne i Hercegovine.

Svečanost obilježavanja 1. marta, Dana nezavisnosti BiH uveličali su i obogatili svojim nastupom članovi hora KUD-a "Stari grad" Ključ i učenici Mješovite srednje škole "Ključ"  recitalom "Bosna u srcu".

 

 

Nakon akademije, prisutni su posjetili spomen obilježje žrtvama proteklog rata na trgu Alije Izetbegovića i polaganjem cvijeća i učenjem Fatihe odali počast svim pripadnicima Armije R BiH i nevino stradalim žrtvama u proteklom ratu.