U Ključu održan sastanak s predstavnicima UNDP-a i Networks Fondacije povodom Start up dana u Banja Luci!

posted in: Arhiva | 0

IMG_3422

U sklopu projekta “Jačanje uloge mjesnih zajednica u Bosni i Hercegovini” koji je zajednička inicijativa vlada Švicarske i Švedske, danas je u Ključu održan sastanak povodom pripreme organizacije “Start up” dana koji će se održati u Banja Luci 29.5.2017. godine. Sastanku su prisustvovali predstavnici UNDP-a gđica. Majda Ganibegović, direktorica projekta, Diana Šilić, terenska službenica UNDP-a i Adnan Džumhur predstavnik Fondacije “Networks” koji su prisutne članove mjesnih zajednica, omladinske aktiviste i predstavnike mješovite srednje škole Ključ upoznali s planom pripreme “Start up” dana koji za cilj ima da građani iz mjesnih zajednica i relevantnih sektora predstave svoje ideje koje bi se kasnije pretočile u projekt, ali naravno uz određen broj osvojenih glasova za najbolju ideju.

U Banja Luci će na “Start up” danu prisustvovati preko 150 predstavnika mladih, aktivista mjesnih zajednica i srednjoškolaca iz Ključa, Sanskog Mosta, Kotor Varoši, Laktaša, Banja Luke, Gradiške koji će se boriti za najbolju “Start up” ideju. Više informacija o ovom događaju će biti objavljeno u narednom periodu.

IMG_3416    IMG_3419   IMG_3424